ما را بهتر بشناسید

شرکت گلدن کردیت از سال 2019 در اقلیم کردستان عراق با هدف مطالعه، برنامه‌ریزی و ارایه مشاوره به بازرگانان و کسب‌وکارهای ایرانی، برای تعیین اهداف بازار، واردات، صادرات، ارسال انواع کالا و تامین نیاز بازار عراق و اقلیم کردستان مشغول به فعالیت است. مفتخریم که در این مدت در کنار بسیاری از بازرگانان، تاجران و صنایع برجسته میهن‌مان بوده‌ایم و افتخار همکاری با این عزیزان را داشته‌ایم.

شرکت بازرگانی گلدن کردیت با بهره‌گیری از تجربه کارشناسان و مشاوران متخصص خود در کشور عراق و منطقه اقلیم کردستان عراق، آماده ارایه خدمات متنوعی در زمینه واردات، صادرات، حمل‌ونقل بین‌المللی، ترخیص کالا، تامین انواع کالا و خدمات مورد تقاضای بازار کشور عراق در سریع‌ترین زمان ممکن و با دقت و کیفیت لازم و با صرف کمترین هزینه برای کسب‌وکارها، بازرگانان و تولیدکنندگان ایرانی و عراقی است.

با اتکا بر مهارت، تجربه و دانشی که در این سالیان در کشور عراق و اقلیم کردستان اندوخته‌ایم، آماده ارایه خدمت‌رسانی به هموطنان، با بالاترین کیفیت و متعهد به حفظ امنیت اطلاعات شما هستیم و امید داریم تا نقشی موثر در موفقیت کسب‌وکارتان و در کنار شما در بازارهای بین‌المللی ایفا کنیم.